יותר ויותר בתים בוחרים להתקין  מערכת סינון מים בתוך הבית. מערכות אלו מגיעות במגוון רחב של נקודות מחיר, וסוגים שונים של מערכות מסננים את המים בדרכים שונות. שלושת הסוגים העיקריים של מערכות סינון הם:

בעוד שלכל סוג של מערכת יש את היתרונות שלה, ישנן יתרונות משותפים לכל המערכות. לא משנה איזו מערכת סינון תבחרו תרוויחו מיתרונות אלו:

בעוד שלכל סוג של מערכת יש את היתרונות שלה, ישנן יתרונות משותפים לכל המערכות. לא משנה איזו מערכת סינון תבחרו תרוויחו מיתרונות אלו:

מי שתייה בטוחים יותר, לפי דרישה

כל המים שמגיעים דרך הברז שלכם עברו גם דרך מתקן המים של העיר.. כדי להבטיח כי מי השתייה שלכם עומדים בסטנדרטים האישיים שלכם, מומלץ להתקין מערכת סינון מים ביתית. על מנת שתהיו בטוחים שאתם ומשפחתכם נהנים משתית מים טובים יותר.

פחות סיכון לסבול מבעיות גסטרואינטלינאליות

למרות שהמים עוברים סינון במאגר המים של העירייה עדיין שי כמה טפילים שיכולים להגיע דרך המים ולגרום לבעיות במערכת העיקול ולכן מומלץ להתקין מערכת סינון מים ביתית ולהגן על בני ביתכם!

טעם משופר

האם טעמת את מי הברז שלך בזמן האחרון? יש אנשים שלא באמת משנה להם הטעם של מי הברז בביתם. על ידי התקנת מערכת סינון מים, אתה יכול להבטיח טעם טוב יותר של מי השתייה שלך ושל בני ביתך.

נוחות אי נוחות עבור אלה עם עור רגיש

רבים מהחומרים הנמצאים בדרך כלל במים עלולים להחריף מצבי עור מסוימים אצל אנשים רגישים. מתכות כבדות, פלואוריד, כלור ועוד יכולים להחריף פסוריאזיס, אקזמה ועוד במיוחד אצל ילדים. אם יש לכם מישהו עם רגישות בעור כדאי שתשקלו להתקין בביתכם מערכת סינון מים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *